Momentinis vandens šildytuvas "Tavalax new black led shower"

144,00 EUR
79,00 EUR Sutaupote 65,00 EUR
Su mokesčiais

Vandens šildytuvu „Tavalax“ galite vos per kelias sekundes gauti karštą vandenį. Vandens šildytuvas „Tavalax“ suteikia jūsų virtuvei elegancijos bei neužima daug vietos! 

Kiekis
  • Saugus apmokėjimas Saugus apmokėjimas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Paprastas grąžinimas Paprastas grąžinimas

Vandens šildytuvu „Tavalax“ galite vos per kelias sekundes gauti karštą vandenį. Vandens šildytuvas „Tavalax“ suteikia jūsų virtuvei elegancijos bei neužima daug vietos! Viena pagrindinių priežasčių, kodėl jie yra tokie populiarūs, yra ta, kad jie tiekia karštą vandenį tik tada, kai to reikia. Naudodamiesi mūsų produktu, galite būti tikri: Šis produktas pagamintas iš saugių medžiagų. Taigi galite naudoti šį produktą geriamam vandeniui! Mes garantuojame aukštą kokybę! Naudodamiesi jais, jums nereikia jaudintis dėl papildomų energijos nuostolių, susijusių su vandens šildymu. Naudodami specialią intelektualią energijos taupymo technologiją galite sutaupyti iki 40% elektros energijos (palyginti su kitais vandens šildytuvais). Tai padės sutaupyti daug pinigų per metus ir apsaugoti gamtą!

Sertifikuotas produktas!
„CE“ ženklas yra sertifikavimo ženklas, patvirtinantis atitiktį gaminių sveikatos, saugos ir aplinkosaugos standartams.

Įdiegimas
Tai trunka apie 5 minutes ir nereikia santechniko pagalbos!

1. Vandens išleidimo vamzdis su pagrindiniu varikliu ir užsukamas. (Pastaba: nesugadinkite guminio žiedo surinkimo metu).

2. Prisukite tvirtinimo veržlę ant kriauklės iš apačios, kad pritvirtintumėte pagrindinį variklį.

4. Prijunkite vandens tiekimo liniją prie apatinio įleidimo angos vandens įleidimo angos.

5. Atidarykite vandens atvartą, nuspauskite pagrindinio variklio rankeną, pasukite vandens išleidimo angą į kairę ir į dešinę.

Prieš naudojimą patikrinkite ir pašalinkite nuotėkius.

6. Įkiškite kištuką į netoliese esantį lizdą.

„Tavalax“ yra vienas geriausiai žinomų prekės ženklų 29 šalyse ir vienas sparčiausiai augančių „Pigus“ prekės ženklų, kurį įrodo daugiau nei 16,3 mln. patenkintų vartotojų. Mes sunkiai dirbame, kad klientams pasiūlytume geriausias medžiagas, novatoriškus sprendimus, puikų našumą ir modernų dizainą.

0715821493893

Specifinė nuoroda

Apžvalga

Parašykite savo apžvalga

Momentinis vandens šildytuvas "Tavalax new black led shower"

Vandens šildytuvu „Tavalax“ galite vos per kelias sekundes gauti karštą vandenį. Vandens šildytuvas „Tavalax“ suteikia jūsų virtuvei elegancijos bei neužima daug vietos! 

Parašykite savo apžvalga