Rankinis garinis prietaisas H2O SteamFX

120,00 EUR
Su mokesčiais


Kiekis
  • Saugus apmokėjimas Saugus apmokėjimas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Paprastas grąžinimas Paprastas grąžinimas

Pasirūpinkite švariais ir saugiais namais pasitelkę karštais garais valantį prietaisą. Rankinis prietaisas padės įveikti purvą, riebalus, mikroorganizmus ir tam užteks paprasto vandens. Prietaiso išskirtinumas – nanotechnologija, užtikrinanti gilesnį, greitesnį ir lengvesnį valymą. Pridedami priedai, tad galėsite valyti įvairius paviršius – plyteles, tekstilę, veidrodžius.

Nešiojamas trigubo veikimo garų valytuvas, skirtas valyti kietus paviršius ir garinti drabužius bei apmušalus. „Tavalax H2O SteamFX“ garų valytuvas yra lengvas ir patogus naudoti, jo sušilimas užtrunka tik kelias sekundes. Jis gali būti naudojamas beveik bet kokiam namo paviršiui apdoroti nenaudojant chemikalų.

Dėl garų galios ir dezinfekuojančių savybių pasieksite tobulą švarą - pašalinsite aliejų ir užsispyrusius nešvarumus, susikaupusius aplink viryklę, atsikratysote kalkių nuosėdų ir dryžių ant kriauklės ir dušo. Garai taip pat gali išvalyti apmušalus ir drabužius nenaudojant stiprių chemikalų.

Su „H2O Steam FX“ garų valytuvu galite garinti ir dezinfekuoti beveik viską savo namuose - nuo virtuvės iki vonios ir nuo lubų iki grindų.

Net ir labiausiai užsispyrusias dėmes galima pašalinti naudojant „H2O Steam FX“ 1250 W proveržio garų srautą. Tiesiog užpilkite vandeniu ir mažiau nei per 1 minutę valymui galėsite panaudoti garų srovę, kuri 5 minutes gali būti nukreipta į apdorojamą objektą.

Veiksmingas valymas karštais garais

Pasitelkite prietaisą, valantį karštais garais, ir pasirūpinkite namų švara be jokių cheminių valiklių.


Akimirksniu dezinfekuoja paviršius ir tekstilę

Naikina bakterijas ir virusus

Pašalina alergenus

Naikina nemalonius kvapus

Atsikratykite riebalų, purvo, mikroorganizmų aplinkai draugišku būdu

Rankinis garinis prietaisas padės pasirūpinti tinkama namų, biuro, automobilio švara. Svarbiausia, kad tai užtikrinsite be brangių ir kenksmingų valiklių, užteks paprasčiausio vandens

Galia: 1250 W

Tūris: 225 ml

Medžiaga: plastikas

Maitinimo laido ilgis: 3 m

Žalia spalva

Matmenys: 220x110x225 mm

Svoris: 1800 g


Nanotechnologija – daugiau galios, mažiau pastangų garinio prietaiso išskirtinumas – speciali garų kamera, kuri reguliuoja temperatūrą, slėgį ir greitį. Šioje kameroje vandens molekulės trankosi viena į kitą, kol tampa nanodalelių dydžio. Tokios vandens dalelės gali giliau įsiskverbti į valomą paviršių ir greitai džiūsta.0715821493749

Specifinė nuoroda

Apžvalga

Parašykite savo apžvalga

Rankinis garinis prietaisas H2O SteamFX


Parašykite savo apžvalga