Multi-smart elektrinis vyno aeratorius ir dozatorius

7,81 EUR
Su mokesčiais

Pirkti galite tik pas mūsų partnerius. Šiuo metu taikoma speciali kaina perkant paspaudus čia:

Gearbest Multi-smart Electric Wine Aerator and Dispenser
Daugiau informacijos

Kiekis
  • Saugus apmokėjimas Saugus apmokėjimas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Paprastas grąžinimas Paprastas grąžinimas

Pagrindinės funkcijos:

SUPERIOR KOKYBĖ IR TECHNOLOGIJA:

Saugus, efektyvus, sveikas, infraraudonųjų spindulių ausies termometras, aprūpintas pažangiausia infraraudonųjų spindulių jutiklio technologija ir aukščiausios kokybės zondu. Ausies temperatūros nustatymas sekundėmis. Įrengtos temperatūros matavimo ausinės, kad būtų išvengta kryžminės infekcijos, užkirstas kelias bakterijų plitimui, užtikrinamas švarus ir profesionalus matavimas, atitinkantis FDA testavimo standartus. Tinka kūdikiams, kūdikiams, vaikams, suaugusiems ir vyresniems. Jis tinka net objektų ar namų temperatūros matavimui.

AUKŠTIS TIKSLUMAS IR BŪTINA ĮSPĖJIMAS:

Greitas, paprastas ir itin tikslus skaitymas. Įspėjus apie aliarmą, temperatūra trunka tik 2 sekundes. Kai kūno temperatūra viršija 37,8, bus rodomas simbolis „verkiantis veidas“ ir įspėja jus su trimis trumpais pyptelėjimais ir paskutinis ilgas pyptelėjimas. Klaida: + / - 0,2 laipsnių Celsijaus, Fahrenheit + / - 0.4.

ATMINTIES LAIKYMO FUNKCIJA:

Įrengta atminties saugojimo funkcija, saugo ir atšaukia iki 10 paskutinių matavimų, saugo visus skaitymo duomenis ir sukuria matavimų istoriją, kad būtų galima geriau stebėti kūno temperatūros pokyčius, suprasti temperatūros tendencijas, kontroliuoti subtilius kūno pokyčius .

EASY! SPAUDA IR PRIEMONĖ:

Įrengtas tik du mygtukai, kuriuos galite naudoti nedelsiant. Du funkcijų klavišai, leidžiantys jums paprasta ir greita naudoti, patogūs ir lengvai suprantami. Energijos taupymas ir energijos taupymas: automatiškai išsijungia po 10 sekundžių neveikimo.

GERIAUSIOS MEDŽIAGOS:

Priima pažangią, naujovišką ABS medžiagą. Kiekvienas infraraudonųjų spindulių ausies termometras yra kruopščiai išbandytas ir garantuota kokybė, siekiant užtikrinti ilgą tarnavimo laiką ir saugų naudojimą. Negalima mirkyti po vandeniu, prietaisas nėra atsparus vandeniui. Tiesiog dezinfekuokite išorinį apvalkalą ir zondą.b6d113647d76.jpg

53eee728e6e3.jpg

bd64f193251d.jpg

6d7416dda7d7.jpg

97240868a76b.jpg

16365a7606bc.jpg

9ead3c2e4450.jpg

T34335530

Specifinė nuoroda

Apžvalga

Parašykite savo apžvalga

Multi-smart elektrinis vyno aeratorius ir dozatorius

Pirkti galite tik pas mūsų partnerius. Šiuo metu taikoma speciali kaina perkant paspaudus čia:

Gearbest Multi-smart Electric Wine Aerator and Dispenser
Daugiau informacijos

Parašykite savo apžvalga