Paspiriamas vaikiškas keturratis balansinis dviratukas - paspirtukas Tavalax

28,99 EUR
Su mokesčiais
Spalva
Kiekis
  • Saugus apmokėjimas Saugus apmokėjimas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Paprastas grąžinimas Paprastas grąžinimas

Malonus naudoti dviratukas leis puikiai praleisti laiką namuose ar lauke. Dviratukas labai stabilus ir tai leidžia saugiai ir patikimai išmokti pirmuosius važiavimo judesius. Vairo ribotuvas apsaugo nuo netikėtų posūkių. Minkšta sėdynė suteiks visišką komfortą, neslidūs ratukai puikiai tinka skirtingiems paviršiams

  • Rekomenduojama vaikams nuo 10 mėnesių amžiaus.

Tavalax - pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad vaikas jaustusi laimingas, o tėvai būtų visiškai ramūs, kad produktas yra 100% saugus. Lengvas, apsukrus - tiks ir namie ir lauke. Maži dydžiai leis pasiimti kartu keliaujant su vaiku, jis tikrai taps geriausiu ir neatsiejamu Jūsų mažylio draugu.

Tavalax yra labai stabilus - dvigubų ratų,todėl vaikas saugiai važinėsis bei galės mokytis pirmųjų važiavimo "žingsnių". Profiliuota ir minkšta sėdynė suteiks jūsų vaikui visišką komfortą. Vairo ribotuvas - užkerta kelią nuo vairo pasukimo, kas neleistu toliau važiuoti, o tai galėtų vaiką atgrasinti toliau važinėtis. Tavalax ratukai tylūs ir su neslydžiu paviršiumi, kuris pasiteisins ant įvairių paviršių. Tiesus rėmas dengtas purškimo metodu, tai užtikrina, kad dažai išsilaikys ilgiau ir bus atsparūs įbrėžimams.

Specifinė nuoroda

Apžvalga

Parašykite savo apžvalga

Paspiriamas vaikiškas keturratis balansinis dviratukas - paspirtukas Tavalax

Parašykite savo apžvalga