Kita

Kita

Kita

Rasta 16 prekės(-ių).

Aktyvūs filtrai

26.99EUR už 79EUR vertės... 26.99EUR už 79EUR vertės...
 • -52.999999
 • Sumažinta kaina

26.99EUR už 79EUR vertės Pirkinių krepšys su ratukais STAIRER

26,99 EUR 79,00 EUR
Nemokamas pristatymas

Nebenorite tempti sunkių krepšių iš parduotuvės? Pavargote nešioti daiktus laiptais aukštyn ir žemyn? Turite nuolat prašyti aplinkinių pagalbos? Jeigu jums tai gerai pažįstama,STAIRER krepšys taps nepakeičiama pagalba. 

 

STAIRER pirkinių krepšio paslaptis – specialaus dizaino ratukai. Paviršių visuomet liečia net 4 ratukai, štai kodėl STAIRER yra toks stabilus ir gerokai lengviau užvažiuoja laiptais aukštyn. Nuo šiol be jokio vargo galėsite pasiimti ir pergabenti iki 20 kg svorio daiktus. Be to, ratai pagaminti iš patvaraus porolono, todėl tyliai važiuoja įvairiausiais paviršiais ir jų nebraižo.

Galėsite rinktis iš dviejų modelių be kedutės ir su kedute, ant kurios pavarge galėsite prisėsti ir pailsėti.

16,99eur už 49eur vertės... 16,99eur už 49eur vertės...
 • -33
 • Sumažinta kaina

16,99eur už 49eur vertės Wonder arms treniruoklį rankoms

16,99 EUR 49,00 EUR
Nemokamas pristatymas

Visada svajojote apie idealius rankų raumenys? Tvirti, dailūs ir kieti rankų raumenys tai moterų svajonė! Jūs galite tai turėti tiesiog dabar!

Naujovė rinkoje -Wonder arms! Apie tai kalba visos moterys! Wonder arms degina kalorijas kol dirbs Jūsų tricepsai, bicepsai ir pečiai.

Atspari rankų juosta padės Jums pasiekti norimų rezultatų per trumpą laiką! Skirtingai nei kiti treniruokliai, šis turi unikalią ir dinamišką atsparumo sistemą, kad galėtų pasiekti visas problematiškas sritis.

29,99EUR už 90EUR vertės... 29,99EUR už 90EUR vertės...
 • -61
 • Sumažinta kaina

29,99EUR už 90EUR vertės įkraunamas Robota siurblys su bakterijų šalininimo technologija

29,99 EUR 90,00 EUR
Nemokamas pristatymas

Šiandien turime Jums įpatinga pasiūlymą! 

Vos 29,99EUR už 90EUR vertės įkraunamas Robota siurblys su BAKTERIJŲ ŠALINIMO TECHNOLOGIJA,
Daiktų atpažinimo jutikliais,Tangle-proof technology kuri kontroliuoja roboto valymą, Dirt Detection atpažysta nešvarumus! Tačiau įpatingas išskirtinumas šio roboto ANTI-BACTER technlogija! - Jokių bakterijų jūsų namuose! Nuo šiol galėsite jaustis ramiau net turėdami augintinius kurie iš lauko parsineša visokių bakterijų!
Akcijos laikas bei kiekis ribotas!

Tik 59,99EUR už 169EUR... Tik 59,99EUR už 169EUR...
 • -109.999999
 • Sumažinta kaina

Tik 59,99EUR už 169EUR vertės viso kūno masažo kilimėlį

59,99 EUR 169,00 EUR
Nemokamas pristatymas

Tai specialistų sukurtas medicininis prietaisas, kuris sumažina ar visiškai numalšina nugaros, kaklo, kojų skausmą.

 

Nepriklausomų tyrimų rezultatai patvirtina, kad naudojant šį prietaisą nugaros skausmas sumažėja daugiau nei 98 % žmonių. Veikdamas aktyvius taškus, šis prietaisas švelniai malšina skausmą kol Jūs dirbate prie kompiuterio ar ilsitės..

Tommee Tippee arčiau gamtos krūtų maitinimo rinkinio Tommee Tippee arčiau gamtos krūtų maitinimo rinkinio
 • Tik internetu
 • Išpardavimas!
 • Nauja

Tommee Tippee arčiau gamtos krūtų maitinimo rinkinio

47,01 EUR
Pristatymo mokestis 12,00 EUR
Tommee Tippee Closer to Nature Breast Kit yra greitas ir paprastas būdas apsaugoti kūdikį nuo kenksmingų bakterijų. Kūdikiai yra laimingiausi, kai viskas veikia taip, kaip gamta - ypač maitinimo metu. Štai kodėl „Tommee Tippee“ sukūrė apdovanojimus pelnusi artimesnį gamtos asortimentą, unikalių butelių ir maitinimo priedų asortimentą, kuris naudoja ypač platų prigimtį, kuris imituoja natūralaios krūties lankstumą ir ruožą, lygiai kaip mamos! Rankinis krūties siurblys yra tik 3 vnt., Užtikrinantis greitą ir lengvą surinkimą. Krūties siurblys turi masažo, masažus, kurie skatina greitą, patogų pieną. Rankinis valdymas reiškia, kad jis yra diskretiškas ir lengvai valdomas, kad būtų užtikrintas patogus siurbimo lygis. Produktai yra laisvi BPA
Tommee Tippee artimesnis gamtos naujagimių starterių rinkinį yra Tommee Tippee artimesnis gamtos naujagimių starterių rinkinį yra
 • Tik internetu
 • Nauja

Tommee Tippee artimesnis gamtos naujagimių starterių rinkinį yra

28,36 EUR
Pristatymo mokestis 12,00 EUR

Kiekviename kūdikio buteliuke yra kūdikiui, imituojanti krūties formą,  kuri padeda lengviau suvokti kūdikiui  ir palengvina perėjimą tarp krūties ir buteliuko.

Minkštas ir malonus, silicio žindukas primena odos pojūtį. Žindymo metu ji atsistoja ir prisitaiko prie jūsų vaiko, kad imituotų natūralius maitinimo  judesius. Esantis  ventiliacijos vožtuvas riboja oro įsisavinimą, kad jūsų kūdikis įneštų daugiau pieno ir mažiau oro.

Lėtas srautas. 0% BPA.

0–6 mėnesiai kūdikiams leis kūdikiui tenkinti savo žindymo poreikius ir kasdien jį paguos.

Buteliukas ir nugaros šepetėlis su grynu baltu ir rožiniu arba turkių  ar mėlynu dizainu yra labai praktiški, kad būtų galima lengvai  išvalyti kūdikių buteliukų  vidų.