Kita

Kita

Kita

Rasta 29 prekės(-ių).

Aktyvūs filtrai

Pirkinių krepšys su ratukais Pirkinių krepšys su ratukais
  • -52,01 EUR
  • Sumažinta kaina

Pirkinių krepšys su ratukais

48,04 EUR 100,05 EUR
Nemokamas pristatymas

Nebenorite tempti sunkių krepšių iš parduotuvės? Pavargote nešioti daiktus laiptais aukštyn ir žemyn? Turite nuolat prašyti aplinkinių pagalbos? Jeigu jums tai gerai pažįstama,STAIRER krepšys taps nepakeičiama pagalba. 

 

STA pirkinių krepšio paslaptis – specialaus dizaino ratukai. Paviršių visuomet liečia net 4 ratukai, štai kodėl STA yra toks stabilus ir gerokai lengviau užvažiuoja laiptais aukštyn. Nuo šiol be jokio vargo galėsite pasiimti ir pergabenti iki 80 kg svorio daiktus. Be to, ratai pagaminti iš patvaraus porolono, todėl tyliai važiuoja įvairiausiais paviršiais ir jų nebraižo.

Galėsite rinktis iš dviejų modelių be kedutės ir su kedute, ant kurios pavarge galėsite prisėsti ir pailsėti.

Modeliai

1) Mėlynas

2) Žalias

3) Violetinis

4) Bordinis su kedute

5) Juodas

16,99eur už 49eur vertės... 16,99eur už 49eur vertės...
  • -32,01 EUR
  • Sumažinta kaina

16,99eur už 49eur vertės Wonder arms treniruoklį rankoms

16,99 EUR 49,00 EUR
Nemokamas pristatymas

Visada svajojote apie idealius rankų raumenys? Tvirti, dailūs ir kieti rankų raumenys tai moterų svajonė! Jūs galite tai turėti tiesiog dabar!

Naujovė rinkoje -Wonder arms! Apie tai kalba visos moterys! Wonder arms degina kalorijas kol dirbs Jūsų tricepsai, bicepsai ir pečiai.

Atspari rankų juosta padės Jums pasiekti norimų rezultatų per trumpą laiką! Skirtingai nei kiti treniruokliai, šis turi unikalią ir dinamišką atsparumo sistemą, kad galėtų pasiekti visas problematiškas sritis.

įkraunamas Robota siurblys... įkraunamas Robota siurblys...
  • -60,01 EUR
  • Sumažinta kaina

įkraunamas Robota siurblys su bakterijų šalininimo technologija

5,79 EUR 65,80 EUR
Nemokamas pristatymas

Šiandien turime Jums įpatinga pasiūlymą! 

Vos 29,99EUR už 90EUR vertės įkraunamas Robota siurblys su BAKTERIJŲ ŠALINIMO TECHNOLOGIJA,
Daiktų atpažinimo jutikliais,Tangle-proof technology kuri kontroliuoja roboto valymą, Dirt Detection atpažysta nešvarumus! Tačiau įpatingas išskirtinumas šio roboto ANTI-BACTER technlogija! - Jokių bakterijų jūsų namuose! Nuo šiol galėsite jaustis ramiau net turėdami augintinius kurie iš lauko parsineša visokių bakterijų!
Akcijos laikas bei kiekis ribotas!

Garų šluota H2O mop x10

110,00 EUR
Nemokamas pristatymas

Sukurtas kruopščiai išvalyti ir padėti nuvalyti visus jūsų namų paviršius nenaudojant stiprių chemikalų. Per kelias sekundes galingas „H2O X10 “ garų šluota paverčia paprastą vandenį garuojančiu. Nesvarbu, ar tai vonios kambarys, ar virtuvė, ar darželis, ar namų kiemo grotelės – garų šluota puikiai tiks praktiškai bet kokiam valymo darbui.